Nem látszik a zuhanás vége.
419 forintot kell adni egy euróért.
Most éppen 412 forint egy euró.
A pénteki történelmi mélyponthoz képest is gyengült.
408-nál az euró.
A gyenge forint és a száguldó infláció miatt jöhet az újabb kamatemelés. A lakáshitelesek egyre jobban aggódhatnak.
Kedd délelőtt az eurót 410, a dollárt pedig 414 forint környékén váltották.
Gyenge, mint a puliszka.
Esik, esik.
Volt remény a 390-re, de elapadt az orosz olaj.
A jobbikos Balassa Péter kérte Matolcsy Györgytől az elértéktelenedő pénzérme kivonását a forgalomból, de hiába.
405 az euró.
Bár előre megmondták, hogy ez lesz, a hatására mégis erősödni kezdett a forint.
Hamar elszállt az esti erősödés, délelőtt 11-kor már 1,6 százalékkal volt gyengébb az árfolyam a hétfői záróértéknél.
407 forint körül jár az euró.