Az alapbért akkor is megkapják a dolgozók, ha az elviselhetetlen meleg miatt felfüggesztik a munkát.
Feltűnően sokan fogadtak arra a hétvégi bajnoki forduló előtt, hogy a Napoli-Frosinone meccsen ki fogják állítani a vendégek egyik játékosát. Ki is állítottak egyet, de még hogy: a 13. percben, azonnali piros lappal, reklamálásért.