A tavaly nyár vége óta tartó száraz, csapadékmentes időszakban eltűntek a békák, így a madarak sem találtak elég élelmet.
"Nagy bűnök miatt, nagyon sok évre ítélték el" egyik volt munkatársát, aki a vád szerint tíz éven át rendszeresen és akadálytalanul bántalmazta szexuálisan és fizikailag a gyermekeket két Hargita megyei bentlakó otthonban.
A műsor készítőit, Ács Dánielt és Plankó Gergőt vendégünk, Gulyás Márton kérdezte. Mindenkinek köszönjük, aki eljött!
Megmentették őket, remélhetőleg, felépülnek.
Hadikórházzá vált a hortobágyi Madárkórház.
Nem ő csinálta, nem is ő osztotta meg elsőként a gólyagyilkos Semjén Zsoltról készült kamuképet, igencsak úgy tűnik, Bayer gondolkodás nélkül nevezett és fenyegetett meg egy véletlenszerűen kiválasztott netezőt.
A mém egy török újságból lenyúlt fénykép és egy híres hazai sajtófotó durva összeollózásával készült, és Dániel Péter posztolta elsőként.
Borsodba ért a tavasz.
Gólyát fotóztak Iharosberényben.
Mármint önmagába.
Az egyedül maradt fióka tegnap este és az éjszaka többször elázott, hajnalra erősen legyengült, és elpusztult.
Visszatérhetett a párjához a fészekbe.
Pedig negyven éven át viszonylag stabil volt.
Ráadásul már 3 hete! Kalocsán már fesztiváloznak, nagyban megy a csőrözés!
A madármentők is meglepődtek azon, hogy már itt tartunk.