gulág

Felavatták a gulágra elhurcoltak emlékművét Szerencsen

A Szovjetunióba hurcolt politikai foglyok és kényszermunkások emléknapján leplezték le a szerencsi vasútállomás előtt az emlékművet. Áder János levelét is felolvasták, személyesen ugyanis nem tudott megjelenni: a kommunista Vietnamba utazott.

Markó Ferkó
KULTÚRA 2014. november 25. 16:55
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége