Az eredménnyel az újonc Jordánia biztosan kiesett, az argentinok pedig megnyerték a J csoportot.
Helyszíni felvételek alapján beazonosítottuk, kik voltak azok, akik erőszakkal kiszorították az ellentüntetőket a polgárváros főteréről, miközben Orbán beszélt. A rendőrség sehol sem volt.
A szlovákiai magyar milliárdos két évtizedet töltött a Slovnaft élén, innen most távozik, de a Mol vezetésének továbbra is részese marad.