A két esetről kegyeleti okokból egyéb tájékoztatást nem áll módjukban adni, közölte Havasi Bertalan.
A Fidesz kommunikációs igazgatója azt ígérte, a testületi beszámolóktól kezdve a megyei szószólók hozzászólásán át a tisztségviselők megválasztásáig mindent közvetítenek majd szombaton.
A Patrióták csúcstalálkozóján vesz részt.
Havasi Bertalan adott ki büszke közleményt, de a számok semennyire sem indokolják a Fidesz kommunikációs igazgatóját.
Sulyok Tamásért tüntettek vasárnap: Huth Gergely mérges kishörcsögnek nevezte Magyar Pétert, Pócs János elmondta, a Fidesz „az ördöggel is cimborálni fog, hogy megőrizze a demokráciát”, Havasi Bertalan pedig amiatt szomorkodott, hogy a hírhamisításról elhíresült Papp Dániel lemondott.
Navracsics „Van Erkölcsi Mércém” Tibor kilenc nappal a választás előtt azt mondta, ha nem választják meg, otthagyja a politikát. Azt nem mondta, mennyi időre.
Még a rajtaütés időpontja is a kormányzattól érkezett a hatóságokhoz, amik csak asszisztáltak a felsőbb akarat végrehajtásához a lap forrásai szerint.
Jól fizetett a Tóni.
„A békés falvakban zaklatják a támogatóinkat, felírják a kapujukra, hogy hagyják el az otthonukat, vagy matricákkal jelölik meg a »bűnös« házakat.” Az nem derült ki, mi ez a Védvonal, de hangulatos poszt így is.
Orbán Viktor régi-új sajtófőnöke szerint fel kell pörögnie a Fidesznek, mert főnökétől azt tanulta, „ha erőszakolnak, akkor legalább kiabálni kell, hogy legalább nekik is fájjon”.
Havasi Bertalan, Orbán Viktor régi-új sajtóelhárítója magányos harcosként vette fel a küzdelmet Magyar Péter ellen, és próbálja felrázni a nyámnyila Fideszt. Az elveiből nem engedő magányos hős? Egy sötét birodalom tragikus figurája? A kettő egyszerre?
A helyettes államtitkár hamar munkát talált, miután Magyar Péter kirúgta.
Nem szeretne másnak dolgozni, csak Orbán Viktornak, és szerinte nem a Fidesznek kell megújulnia, hanem Orbánnak.
Hivatali visszaélés miatt.
Kitart mellette, hogy Magyar Péter jogszerűtlenül mentette fel a helyettes államtitkárt.