Varga Judit exférje nemrég lemondott minden állami céges pozícióiról, és még a rendszerről is kitálalt.
A cikk azután tűnt el, hogy a Media1 arról kérdezte Havasi Bertalant, hogy szerepelhetett-e az Orbán testvéréhez köthető sportegyesület neve a gyerekotthonnal kapcsolatos valamilyen dokumentumban.
Havasi Bertalan azután szólalt meg, hogy a francia elnök Macron tisztességtelennek nevezte Orbánt.
A baloldaliakat szarnak nevező, a pápát is gyalázó Javier Milei telefonon hívta meg Buenos Airesbe a magyar miniszterelnököt.
Egy ferencvárosi háznál találkoztunk az éppen készpénzt számoló miniszterelnökkel, akitől nem kérdezhettünk. Havasi Bertalan is ott volt.
Egy ferencvárosi háznál találkoztunk a miniszterelnökkel, ahová mostanában minden kedd reggel beugrik egy órára.
Ismét összesereglett a NER legjava, hogy meghallgassa a miniszterelnök őszi eligazítását.
Havasi Bertalan közölte, hogy a miniszterelnök dolgozik, nincs szabadságon.
Éppen aznap, amikor a szlovákiai magyar miniszterelnök azt mondta: „Magyarország esetében látjuk, hogy az árstopok nem működnek.”
„Fakenews a dollármédiában - nem kivágás: jelkimaradás!”
Másodjára a Telex újságíróját már azzal akarták lerázni, hogy a kormányfő magánprogramon van, holott a testőrei, a sajtófőnöke és a videós stábja is kísérte Orbánt a katolikus misére.
A jövő héten ugye nem ér rá ilyeneket összehívni, mert Katarba megy a foci vébére.
Nem jutott ki Panamavárosba.
Lassan tíz éve próbálunk időről időre interjút kérni a miniszterelnöktől, hiába. De sajnos még a sajtóirodáját vezető államtitkár sem áll rendelkezésünkre.
Köhécselt, miközben beszédet mondott Zalaegerszegen, az RTL Klub ezért rákérdezett, jól van-e.