Azt, hogy „kettős mérce”. Majd amikor a megfáradt miniszterelnök nem vette észre az orra előtt kérdező svéd újságírót, szintén a sajtófőnökének kellett megmutatnia, hova kell nézni.
Mázli, hogy nem látták meg a harckocsikat.
A magyar válogatott pedig történelmi mélyponton van.
Kihagyták a képaláírásból is Nagy István nevét.
Repül az idő, változik a világ.
Rapport helyett viszontlátogatásról írt Havasi Bertalan.
A FINA vezetői(!), Davor Šuker(!!), a Suzuki elnöke(!!!) és az ENSZ infokommunikációs szervezetének főtitkára(!!!!) – sorolta „a teljesség igénye nélkül” Havasi Bertalan a nemzetközi gratulációkat.
Igaz történet.
"Jelentéktelen ügynek tartjuk," erősített rá a miniszterelnök sajtófőnöke.
Csak furán domborodik a zakója.
Megkérdeztük, és ez a hivatalos álláspontja.
Jó reggelt kívánok!
A hivatalos válasz szerint azért, mert Orbán minden magyarországi médiatulajdonossal szívesen találkozik.
Havasi Bertalan elmondta, azért nem adtak erről semmilyen tájékoztatást, mert nem hivatalos találkozó volt.