Nem elég, hogy az egész mezőny leggyengébb csapata volt a tunéziai, a búcsúmeccsükön még egy bizarr incidenssel is észrevétették magukat.
A válogatott utoljára 1990-ben nyert úgy vb-meccset, hogy nem volt a pályán a már 39 éves csatár. Ha ez a sorozat nem szakad meg a spanyolok ellen, Bielsáék kiesnek.
Sima 4-0 lett, ezzel Tunézia már biztosan ki is esett a világbajnokságról.
Brobbey és Gapko is duplázott, 5-1 lett a vége.