A volt szocialista honvédelmi minisztert két év felfüggesztett börtönre ítélték egy (1) áron alul eladott lakóingatlan miatt.
Harmadszor is meghosszabbították a nyomozást.
Nem jött be, vádat emelnek ellene.
Újabb elképesztő részletek derültek ki a Magyar Paralimpiai Bizottság működéséről.
Hunvald György volt erzsébetvárosi, Weinek Leonárd volt zuglói polgármester ügyében nem állapítható meg bűncselekmény, ezért jogerősen felmentette őket a bíróság a hűtlen kezelés vádja alól.
Az apukát meggyanúsított a Nemzeti Nyomozó Iroda.
És Fapál Lászlót is a hűtlen kezelés vádja alól.
A Magyar Nemzet szerint azért nem sikerült bizonyítani a hűtlen kezelés kísérletét, mert a fideszes városvezetés mindent megtett a kármentésért!
Az ügyészség szerint volt bedegkéri-miklósi-zicsi körjegyző, Bajkó László 2001-2010 között 17 millió forint vagyoni hátrányt okozott a három településnek. A három falu viszont nem érzi úgy, hogy károsultak volna.
Mert 2010-ben indokolatlanul szervezték ki a fürdő alapfeladatát.