A milliárdos a vádirat szerint több mint 700 millió forint vesztegetési pénzt is kapott.
A Főtáv két, a közterület-fenntartó, az önkormányzat, a BKK és a frakcióvezetők pedig egy-egy esetben tettek feljelentést.
A felügyelőbizottság szerint évente 304 millió forint veszteséget okozott az előző vezetés döntése.
A milliárdos vállalkozót kedd este vették őrizetbe.
Úgy vállalhattak több milliárdos fizetési kötelezettséget, hogy annak nem volt meg a pénzügyi fedezete.
43 millióért szerződtek tavaly a fideszes önkormányzattal, az új vezetés egyelőre keresi a munka nyomait.
Így már több mint 34 milliárd forintnyi eltérített közpénz köthet ki az európai labdarúgás legendás fővárosában.
Az ügyben hűtlen kezelés gyanújával nyomozás indult.
További 16,4 milliárd kell még a majd csak veszteségesen működtethető építmény befejezéséhez, 5 milliárdra nincs fedezet, azt a kormánytól várják.
Az MSZP-s polgármester feljelentése alapján.
A rendőrségi nyomozás nem igazolta a hűtlen kezelés gyanúját.
A nő a a munkát napi két munkaórában végezte el, de teljes munkaidős fizetést kapott érte.
A volt győri polgármester korrupciós ügyében egyelőre még senkit.
Az ARD riportjában a magyar doppingellenőröket is meggyanúsították azzal, hogy megvesztegethetők.
Az MVM egykori vezérigazgatóját hűtlen kezelésben találták bűnösnek.