Harmadik éve tart a történet, a Fővárosi Törvényszék most a Kúria korábbi döntésével szembemenve a volt miniszterelnök által beperelt lapnak adott igazat.
A 17 milliárdból eddig 2,16 milliárd került vissza az államhoz, még folyik az ügyben a NAV nyomozása költségvetési csalás és hűtlen kezelés gyanújával.