Önkéntesek százai takarítják, néhányukat kórházba kellett szállítani az olajfolt veszélyes párájának belélegzése miatt.
Vasárnaptól már kinyithatnak a boltok, a könyvtárak és a múzeumok, de továbbra is kötelező maszkot viselni és távolságot tartani.
Ahogy haladnak az oltások a világban, egyre többet tudunk a vakcinákról.
Már megint tudjuk, kik járnak bokáig hóban. Hat éve nem havazott az országban.
Szaid Mollaejt 2019-ben az iráni sportszövetség arra kényszerítette, hogy veszítsen, nehogy egy izraelivel kelljen küzdenie. Most mongol színekben küzdhet az izraeli barátjával, Szagi Mukival.
Az aktív fertőzöttek és a kórházba beutalt covidosok száma is meredeken csökken Izraelben azokban a korosztályokban, akiket már beoltottak a vírus ellen.
Elég jól állnak a vakcinázással. Péntekre tervezik a nyitást.
Több ezer ultraortodox zsidó gyűlt össze, de a rendőrök nem oszlatták fel a tömeget.
Ilyen színt eddig csak kerámiákon találtak, textilmaradványokon soha.
Izrael tavaly Marokkóval, Szudánnal és Bahreinnel is normalizálta a kapcsolatait.
Igaz, Magyarországon is elmondják mindennek szegényeket.
És nő a fertőzött gyerekek száma is.
Pedig az első dózist még legfeljebb két hete kaphatták meg, és a teljes védettséghez egy második dózist is kapniuk kell.
A miniszterelnök szerint ők lesznek az első ország, akik kijutnak a járványból.
A légvédelem több rakétát megsemmisített.