Operatív tarifamegbeszélést tartanak.
Egy mondat közben levágott levélrészlettel próbálta bizonyítani az Index, hogy Budapest elutasította Lázárék ajánlatát az agglomerációs megállapodás meghosszabbítására. Valójában a minisztérium csak a 2022-es évet akarta elszámolni, az agglomerációs közlekedést pedig új tarifarendszerével képzeli el.
A főpolgármester szerint csökkenteni akarják a HÉV-sűrűséget, és a normatív támogatást sem adnák oda Budapestnek.
Budapest viszont nem engedi a megszüntetését.
„De nekünk nem lesz időnk gyűlölködni, mert a város jövőjével leszünk elfoglalva.”
Egyébként sem ismer embert, aki szerint a főpolgármester jól vezette volna a várost az elmúlt négy évben.
A takarítás alatt nem javasolják, hogy az alsó rakpartja menjen bárki is. Az út csúszós, és fertőzésveszély is fennállhat.
Holnaptól tilos parkolni az alsó rakpartokon.
A főpolgármester szerint a középkorba süllyedne a fővárosi közlekedés, ha nem lehetne használni a BKK-bérletet a MÁV, a HÉV és a Volán járatain.
Bízik benne, hogy ez csak egy vicc, amit a kormány elfelejt a hátralévő néhány napban.
Az I. kerületi polgármestert fegyelmi eljárás keretében hallgatják meg szerdán, amit a kerület fideszes többsége kezdeményezett ellene.
Harminc éve halt meg a rendszerváltás utáni szabad Magyarország első miniszterelnöke.
A főpolgármester szerint „az elöregedő járművek miatt ráadásul semmi garancia nincs arra, hogy nem következnek újabb ritkítások, pedig már a mostani is sokaknak fog fájni.”
Ráadásul a tervezője is ugyanaz: a Burdzs Kalifát is felhúzó Mohamed Alabbar tíz éve dolgozik a Kula Belgrádon.
„Kevesen tudtak nála többet arról, hogy a hely, ahová születtünk, milyen mértékben határozza meg azt, amivé válunk.”