15 fok lesz.
Tavalyelőtt Enrique Iglesias spanyol énekes játszhatott a céges bulin.
„Nincs más, csak fagy, didergés, éhség.”
24-én zárva tartanak a mekik is. Mi marad?
Ahogy már kedden is, de a hétvégéig lesz némi lehűlés, ami esővel jár.
Szexista reklámok vs. femvertising, reklámpiaci dilemmák és médiapluralizmus, kormányzati plakátok és bébifókák – így készülünk az ünnepekre. Ja, és esik némi szó szőrtelenítésről is.
Van élet Mariah Carey-n és az All I Want For Christmas Is You-n túl is.
Már több más üzlet is közölte, hogy nem nyit ki 24-én. Az ötletet a Fidesz a parlamentben ellenezte, de a kezdeményezés a szatellitszervezetétől, a CÖF-től jött.
Az árusok félnek, hogy a megszokott karácsonyi dalok nélkül kisebb lesz a forgalmuk.
Lidl-be, Rossmannba és Pennybe ne induljunk el vásárolni karácsonykor.
Egyhangúan döntöttek így.
A fideszes többségű Vállalkozásfejlesztési bizottság most sem vette tárgysorozatba a jobbikos Balassa Péter törvényjavaslatát a december 24-i kötelező boltzárról.
Egy „keresztény-szociális” szakszervezet az ötlet kezdeményezője. Ők érték el, hogy a Lidl boltjai már zárva is lesznek az idei ünnepen.
A pingvinek és egyéb cuki állatok, meg szörnyek után most egy húsevő növénnyel készül az ünnepekre a John Lewis.
Hisz már csak 83-at kell aludni karácsonyig!