kecskemét

Kecskeméten megünnepelték azokat a Gripeneket, amelyekről a svéd NATO-csatlakozás halogatása idején állapodott meg az Orbán-kormány

18-ra bővül a magyar légierő Gripen-flottája, legalább 2036-ig marad a típus a magyar haderőben.

Kékesi Zsuzsa
honvédség 2026. június 23. 15:55
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége