Csütörtöki ülésén a kecskeméti közgyűlés módosította a városi kitüntetésekről szóló rendeletét, majd pár óra múlva alkalmazták is az új szabályozást.
A Telex szerezte meg Z. Zsolt vallomását. Még azt is megüzenték neki, melyik ügyvéd lássa el a képviseletét. Miután a politikai ígéretekben csalódnia kellett, részletes vallomást tett konspirációs technikákról és külföldön élő feleség miatt euróban fizetett kenőpénzről.
A Digitális Demokráciafejlesztési Alapítvány elküldte a 2025-ös jelentését. Nem sok köszönet volt benne, viszont megtudtuk, hogy hány digitális polgári kör van, összesen hány taggal.
Szerinte ők világszínvonalat építettek, amit a gyár környezetében pótolni kell.
A helyi hírportál cikkének megjelenése után a tankerület, az érsekség és a rendőrség is vizsgálta, mik történtek hittanórán.
Különös, de a magyar futballban nem példa nélküli eredmény született az U17-es futsalbajnokság zárófordulójában.
Nem, nem menekített ki senkit Orbán választási veresége után.
A feketesereg irányítóiként elhíresült trió, Bazsó Adolf és a Gremsberger fivérek is a Dorogi Nehézatlétikai Clubban versenyeztek – ugyanott, ahol korábban a Fidesz kampányának egyik kulcsembere. A HK az internetről az utcára költözött.
Helyszíni felvételek alapján beazonosítottuk, kik voltak azok, akik erőszakkal kiszorították az ellentüntetőket a polgárváros főteréről, miközben Orbán beszélt. A rendőrség sehol sem volt.
Az életét az menthette meg, hogy egy íves vasbeton homlokzati elem tompította az esést.
A Fidesz propagandája bizonyította be, hogy a gyerekekre súlyosan hat, amit ők maguk ömlesztenek rájuk.
A fegyelmezésükkel telt a beszéd első része, majd a kormányfő arra kérte őket, ne engedjék, hogy megkeményedjen a szívük, mert április 12. után össze kell majd fogniuk.
Miután a DK pénteken kizárta a pártból Kopping Ritát, a párt kecskeméti országgyűlési képviselőjelöltjét, mert Kopping a visszalépés mellett döntött.
Már meg is érkeztek Kecskemétre.
Orbán ugyanezt nem jelentette be az országjárásán.