A támadó már februárban azzal fenyegetőzött, hogy több száz embert fog megölni, de akkor két hét után szabadon engedték.
Az intézmény egy korábbi alkalmazottja késő éjjel késsel támadt az otthon lakóira.
Majdnem levágta egy randalírozó részeg vendég kezét.
A 8 éves kislánynak kilyukadt a tüdeje, miután a 37 éves Mohamed B. késsel támadt a családra reggeli közben.
Néhány bátrabb utas lerúgta a szerelvényről, de ő nem hagyta annyiban, és rövid időre túszul ejtett egy egész villamost.
Belopózott a szobájába és úgy ölte meg a gyereket. A támadót lelőtték.
Öten kerültek súlyos sérülésekkel kórházba.
Tavaly ilyenkor szúrt meg hat embert, egy lány belehalt a sérüléseibe.
A rendőrök a Szent László úton elfogták az 53 éves elkövetőt.
Bogdán István a gyanú szerint a Botond utcában hasba szúrta társát, aztán elmenekült. A sértett súlyos állapotban van.
A lány nem fogadta el az ajándékot, a fickó megkereste koncert előtt, hússzor döfte meg késsel.