Aki a rendőrség szerint megölt egy 46 éves nőt, és annak barátnőjét is megszurkálta egy késsel.
Majd magát is megvágta a XVII. kerületben.
Egy lányáért verekedett volna meg a két püspökladányi fiú.
A lányuk ballagását ünnepelte a szétköltözött pár.
Pedig eleinte még közösen zenéltek.
Egy nő és egy férfi az áldozatok, a tettes ismeretlen.
Veszekedtek, a 13 éves fiú 20 centis késsel szúrta hátba az apját.
De valami történt a II. kerületi étterem előtt.
Günter Parche, az őrült Steffi Graf-rajongó csontozókéssel vágta ketté a teniszező karrierjét, aki később évekig evésrohamoktól szenvedett.