Kádár Andrea, aki a kormánytól immár független hivatalt vezetheti a következő 9 évben, 2012 óta az Orbán-kormány helyettes államtitkáraként dolgozott.
Szabó Roland agrármérnök-közgazdász fő feladata a Biodóm befejezése lesz.
Ő felel most már a Nemzetközi Eucharisztikus Kongresszusért.
Szadir Zsaparov ellenzéki vezető volt az egyetlen jelölt.
Ő lett a Tokaj-Zemplén térség fejlesztéséért felelős kormánybiztos.
Balogh László, a Közszolgálati Közalapítvány Kuratóriumának elnöke “kétséges valóságtartalmúnak” nevezte a főpapok fellépését Siklósi Beatrix ügyében, ami “hisztéria” alapján született szerinte.
Végtelen munkabírás: miniszteri poszt, 2 kormánybiztosi kinevezés.
„Ez egy precedens értékű, politikai kinevezés, máshol mindenütt történész vagy régész vezeti a megyei gyűjtőkörű múzeumokat” – közölte az ellenzék.
A kormánybiztos tevékenységét a miniszterelnök irányítja, díjazást nem kap érte.
Az Információs Hivatal új vezetője a Medgyessy-kormány idején már volt a hírszerzés főigazgatója.
Zagyi Edit eredetileg mindenkinek megfelelt, de aztán jött egy levél, és politikai ügy lett az egészből.
18 évvel a 90-es évek után beröffentik a nyomozást.
Handó Tünde de facto rehabilitálta Polgárné dr. Vida Juditot.
A miniszterelnök ezek szerint elégedett volt azzal, ahogy a Figyelő tulajdonosa az 1956-os emlékévet koordinálta.
Már úgyis kezdett ellaposodni a hangulat a kormányüléseken.