Ezúttal Zuglóból indul a menet.
A következő napokban sehol sem hoz izgalmakat az időjárás, és ezt egészen biztosan jól teszi.
A független képviselő ismét megpróbált eljutni Hatvanpusztára a híveivel, de nem sikerült nekik.
Zebrákat nem garantál a kirándulóknak.
Fred Ramsdell és a felesége három hete bóklásztak a hegyekben, hogy minél több vadállatot lássanak. Hétfőn délután értek vissza a kempingbe, ahol lett térerő, mire a nő hangos kiáltozásban tört ki.
Dögmeleg volt augusztusban, és miközben sorra dőltek meg a rekordok, mi kerestünk egy helyet, ahol nyáron is tél van.
A nők túrázás közben félnek, nem pisilhetnek akárhol és a menstruáció kiránduláskor is fáj. De azért nyilván jó a természetben lenni.
A szüleit még nem tudták kihallgatni, kórházban ápolják őket.
Megpróbálkoztak egy 30 kilométeres menettel.
A főváros egyik végétől a másikig 44 kilométert kell gyalogolni, Érdtől egészen Pécelig. A belvárostól távol egészen más Budapest: látszanak a lovardák, a természet, a régi és új gyárak, az agglomeráció, ahol nem lehet élni, és a kerületek, ahol igen. Kilenc és fél óra séta Nagytétényben, Csepelen, Pesterzsébeten, Kispesten, Kőbányán, Rákosligeten és Rákoscsabán.
Budapest és környéke tele van csodákkal, könnyű őket megtalálni, csak be kell menni az erdőbe, plusz vállalni a vertikális kihívásokat. Sose késő elkezdeni. Lelkendezés egy könyvről, ami úgy eligazítja a gyámoltalan amatőröket, hogy a Nagy-Kevély adja a másikat.
A férfi anafilaxiás sokkot kapott, a földi és légimentők együttműködésével sikerült kimenteni az erdőből.
Délután 21-25 fok.
Saját erejéből már nem tudott lemenni az útra.
Az erdészek azt kérik, senki ne menjen most az erdőbe.