Ennél kevesebbért is cenzurázták már a közmédiában.
Az Analog Balaton Rajtad című dala kapott klipet.
A Kent búcsúklipjében is hipnotikus dobszóra vonulnak sokan, de ott nem elszántak, hanem búbánatosak.
A klip vége mintha üzenet lenne Orbánnak, hogy a bőréért azért nem kell aggódnia, a tömeg ugyanis nem a Karmelita felé, hanem pont az ellenkező irányban szeli át a Dunát a Lánchídon, így maximum a Gresham szállót, Pintér Sándor belügyminisztériumát vagy egy túlárazott éttermet tudnának megostromolni.
Október közepén jelenik meg a Felső Tízezer ötödik albuma, erről jött ki most egy dal és klip, Lefelé címmel.
A buta Origo-cikket és propagandagépet emlegető popsztár Budapest legikonikusabb falfirkálójáról nevezte el az új klipjét.
Ő is „a nagy ötös” tagja volt Cindy Crawford, Naomi Campbell, Linda Evangelista és Christy Turlington mellett.
Majka legújabb dalában szinte mindenki megkapja a magáét - egyvalakit kivéve.
A 9 perces Szív című klipben a miniszterelnök-paródia eltüntet egy tévét is a nyugdíjasoknak.
Digitális túlterheltség, bennünk szaporodó adatok és a telefonon megtalált videók részletei. Klippremierrel futunk neki ennek a délutánnak.
„Én mindig szerettem volna megleckéztetett vagy megfenyegetett újságíró lenni” – vallotta be a forgatáson újságíró-színművész kollégánk.
Dé:Nash elment Budapestre, és elszörnyedt azon, amit látott.
És az idill kétségbeesett hajszolásáról: itt az új lemezt beharangozó új Gustave Tiger videó.
Erik Sumo legutóbbi lemezén szereplő dalhoz készült klip a Nagycirkuszban, amit most itt lehet megnézni.
A Mongooz and the Magnet zenekarból ismerős Ian O’Sullivan elkészítette első szólódalát, a Little Bird klipjét itt lehet megnézni.