A miniszter felesége 6 millióért vette meg a 120 milliós tőkéjű céget.
Miközben a TV2 idénre jósolja a halottak feltámadását, a miniszter anyja nyert egy rakás pénzt, a kormány pedig várja az ötleteket, hogyan vegye el a civilek pénzét.
Kósa Lajos édesanyja újságírókkal tréfálkozott. Most legalább tudjuk, hogy miniszter fia kitől örökölhette a humorát.
A NER a rokonság politikai eszközökkel való gazdagítását nem morális bűnnek, hanem erénynek tartja.
„Nem stróman az édesanyám, mer' nem az / Az is csak egy kicsi erkély, nem terasz”
A miniszter nem kívánta megmagyarázni, hogy 82 éves nyugdíjas anyja hogyan vásárolta be magát egy sertéstelepre, ami rögtön nyert is 123 milliót telepfejlesztésre.
Amikor a miniszter tagadott és vádolt, az rendben volt, de Hadházy válasza már nem fért bele.
Néha egy kis szerencse is elkél az üzleti életben, na.
Felemelő történet egy családi vállalkozás megmentéséről.
A civilellenes hadjáratban és a „nem közszereplőként” megvásárolt cégben nemcsak a főszereplő közös.
Az egész országban elindultak a támadások a Nyílt Társadalom Alapítvány által támogatott szervezetekkel szemben, de ami Debrecenben történik, az mutatja meg legjobban a helyzetet. Biciklis önkéntesek és a közéletről vitatkozó fiatalok csettintésre lettek nemkívánatosak a városban.
Az Együtt elnöke szerint Kósának tisztáznia kell, mibű vásárolta meg felesége a 120 millió forintot érő céget.
A miniszter azzal hárított, hogy a családtagjai nem közszereplők.
Arra kérik az Alternatív Közösségek Egyesületét, hogy hagyjanak fel működésükkel, mert úgysem hiszik el nekik, hogy karitatív tevékenységet végeznek, hanem Soros.
Egy ilyen fontos ügyben aztán tényleg nem szabad garasoskodni.