Heló, 2026-os téli olimpia!
"Pénzt osztani könnyű, én is itt, látják, királykodok ezekkel a milliárdokkal" - mondta erről Orbán Viktor.
Horváth István sajátjainak osztogatta a trafikokat, lebukott. Most államtitkár lesz.
Reméljük, új megbízatása semmit nem ront sajtótájékoztatói színvonalán.
Őrült menettel búcsúzik a frakcióvezetéstől Kósa Lajos.
Körömpörkölt, pacalpörkölt, Erős Pista, zsíros kenyér.
Erre kéri a kormányt, mert „nagyon fontos lenne”, hogy végre megtudják, mit gondolnak a választópolgárok a „Soros-tervről”.
Már úgyis kezdett ellaposodni a hangulat a kormányüléseken.
Kiírták az Istvánmezőre tervezett jégpalota tervpályázatát.
És milyen igaza van. Sajnos pont nincs egészségügyi és oktatási miniszter sem. Ahogy nő sem, a 14 kormánytag között.
Ez vagy a legbénább poén, amit életemben hallottam, vagy egy nagyon furcsa defekt.
Politikailag rendkívül fontos, az embereket pedig nagyon foglalkoztatja, Kósa Lajos szerint ezért "elképzelhető" egy újabb kampány.
Pedig még zajlik a nyomozás a dél-békési választó kerületi elnök egykori cégénél költségvetési csalás gyanújával.
Előkerült a kerék és a relativitáselmélet is a Fidesz távozó frakcióvezetőjének sajtótájékoztatóján.