Amiben a rasszista oldal plakátja felől érdeklődött. Csak a cégtől kerülhetett a nácikhoz az email, ami miatt a kuruc.info ráuszította az Index újságírójára a trolljait.
Névtelen levet írt egy berzsenyis diák, amiben arról panaszkodott, hogy agymosás folyik a gimnáziumban. Sok diák megvédte az iskolát az oldalon, aztán hétfőn kibeszélték ezt a szünetben. Az igazgatót nem érdekli, ki írta a levelet.