74 százalékos feldolgozottságnál az MSZP-s jelölt 52 százalékon áll és 5 százalékkal vezet a fideszes polgármester előtt.
Videón rögzítette az ellenzéki jelölt, ahogy plakátjait letépik és a fideszes Láng Zsoltéit rakják ki.
A II. kerület fideszes vezetője szerint „semmi olyan nem történt, ami ne történhetne meg két átlagos magánszereplő között.”
Láng Zsolt órák alatt szebbé varázsolt egy fontos területet.
Hiába mondott nemet Orbán Viktor, a főpolgármester továbbra is arról beszél, hogy a parkolási bevételek helye nem a kerületeknél van. Nagy harc lesz, mert a polgármesterek foggal-körömmel ragaszkodnak az autósok pénzéhez.
Akkora pénz ez, hogy a fél Fidesz kellett a bejelentéséhez.
Levonultak a munkagépek, a dugók megszűntek, de a második kerület büszkén üzeni, hogy a sima aszfaltot a fővárosi önkormányzat intézte.
A főpolgármester azt ígérte a szervezőknek, hogy amíg ő van hivatalban, ez így is marad.
Nem világos, hogy mennie kell-e a rendezvénynek a Vörösmarty térről. A Magyar Könyvkiadók és Könyvterjesztők Egyesületénél viszont úgy tudják, hogy igen.
Kutyapályát adott át a második kerületi polgármester.
A polgármester által vezetett önkormányzat hatszáz milliós megbízást adott a cégnek.
A fuvarozó nagyvállalkozó tízmilliárd forintot fektetne be a több évtizedes torzóba. Csak aztán nehogy kitakarja a polgármester panorámáját!