Karácsony Gergely szerint azt a menetrendet tartják, amit a korábbi államtitkár, Vitézy Dávid javasolt.
Láng Zsolt lesz az. Északkelet-Magyarországért Szabó Tünde korábbi sportállamtitkár felel majd.
Láng Zsolt a parlamentbe megy.
„Micsoda véletlen egybeesések…” – írja a főpolgármester.
Az elnökség tagjai: Böröcz László, Dódity Gabriella, Fónagy János, Kocsis Máté, Kovács Péter és Szentgyörgyvölgyi Péter.
Nem lesz fényhajó.
Nem hatotta meg Karácsony Gergelyéket, hogy a kormány előző este tette zárójelbe a Városliget építési szabályzatának bármilyen módosítását.
Őrsi Gergely II. kerületi polgármester meglépte azt, ami Horváth Csaba szerint lehetetlen.
A kormánypárt kitart amellett, hogy nem ismerték fel a magyar történelem egyik leghíresebb fotóját.
Aztán 7,3 millió forintot kapott a ki nem vett szabadságaiért.
A II. kerület leváltott polgármestere a végkielégítéssel együtt bruttó tízmillió felett jár.
Még a fideszesek is támogatták Karácsonyék javaslatát.
„Szitokszóvá vált a parkolás a fővárosban” hangzott el a fővárosi közgyűlésen. Módosítások: Ritkítani lehet a pénznyelő automatákat, nő a parkolás utáni türelmi idő és kezdeményezik, hogy csökkentsék a mobilfizetés igazságtalanul magas díját. De továbbra sincs egységes koncepció.
480 ezer forint egy éves bérlet a Gyarmati Dezső Uszodában. Őrsi Gergely II. kerületi polgármester szerint ez nem fog egy maradni.
Ami hétmilliárd forintból épült a parlamenti választástól az önkormányzati választásig.