Hatodszor nyert, és lassan már tényleg csak az a kérdés, hogy mikor unja meg a focit. 2019 is az övé lett, még ha nem is a legjobb csapatban játszik.
Szerinte azért is küldhették le a Copa bronzmeccsén, mert korábban a játékvezetőket szidta.
A Copa América bronzmeccsén mindkét csapatkapitányt öltözőbe küldte a bíró.
A Forbes listáján most először lett focista az első három helyezett. A rangsorba csak egy nő, a teniszező Serena Williams került be, ő a 63. helyen szerepel.
És tényleg, csak hát Messi.
A másik BL-negyeddöntőn Messi gyors duplával elintézte a Manchester Unitedot.
Híres lett, miután lefotózták egy zacskóból készített argentin mezben. De ez a tálibok figyelmét is felkeltette.
Csak a dolgát tette.
Legalább három hétig csak nézheti, ahogy a többiek fociznak.
Szörnyű látvány, csak akkor nézd meg a videót, ha bírod az ilyesmit!
Szerinte Messi minden meccs előtt hússzor megy vécére.
Mivel az argentin foci összes bajáért mindenki Messit hibáztatja, Maradona szerint ideje lenne otthagynia az egészet.
Mekkora király!
Az argentin játékosok nem bánhatták meg a lázadást, hiszen végül elérték az első győzelmüket, elkerülve a kiesést.