185 töltőállomást pedig eladott a magyar olajtársaság.
Az elöregedett vezetékek miatt rengeteg ilyen baleset történik Oroszországban, a többsége ki sem derül.
Elvileg meg lehet oldani a pótlását, szóval ettől még nem fog üresen kongani a Barátság vezeték.
75 magyar benzinkútnak lesz új gazdája.
Az orosz olajcég egyik romániai finomítójának vezetője ellen indult eljárás, de már a cég hollandiai főrészvényeséig ér az ügy.
Már az oroszoknak sem kellünk:(