Vékássy Bálint már több olimpián is volt, el szeretné vinni azt az érzést az emberekhez is.
Nem építenénk hegyeket, csarnoksportokon osztozkodnánk az osztrákokkal. Az mondjuk nem világos, hogy Ausztriának ez miért lenne jó.
Mivel nincsenek rendes hegyeink, így Ausztriával társulnánk 2026-ra.
A kormányközeli Nemzeti Sport mai cikke után nem érdemes arra fogadni, hogy nagyon sokáig lesz a MOB-vezetője Borkai Zsolt. Állítólag Schmitt Pál is visszatérhet.
Azt írják, ők minden parlamenti párttal egyeztettek az ügyben, nem értik, miért hátráltak ki a dologból.
A szervezet elnöke azt mondta, nem gond, mert már amúgy sem számoltak a munkájával.
Egymásra mutogat a MOB és az Emmi, hogy miért nem sikerült kifizetni a korábban beígért jutalmakat.
De az olimpiai bizottság fideszes elnöke szerint így van ez jól, és nem is mond le.
A lényegi sportkérdések és a pénz sorsa is Balog Zoltán minisztériuma alá kerülhetnek.
Borkai Zsoltnak mennie kell, de nincs tökéletes utódjelölt. Kovács "Kokó" István is szívesen vállalná a feladatot.
Az MBSZ ugyanakkor tisztában van azzal, hogy óvás nincs.
Nyolcmillió forint egy sportoló indulása az ötkarikás játékokon. Londonban ez csak 3,5 millióba került.
Hosszú erre a lehúzásra is nemet mondott.
A Magyar Olimpiai Bizottság elnöke szeretne négyszemközt beszélni az úszónővel.