Vitézy Dávid szerint nem szégyen kölcsönkérni, amíg az EU-s pénzekből nem vesznek új vonatokat, és amúgy is az előző kormány hibája, hogy a Dunakeszi Járműjavítóban ragadtak a MÁV kocsijai.
A hőség miatt a MÁV vizet oszt a nagyobb pályaudvarokon és buszállomásokon, a készlet erejéig.
Érvénytelen lett a MÁV egyik tendere.
Júliustól indul az Adria InterCity.
Az én dolgom, hogy ne történhessen olyan, hogy Magyarország amiatt bukik egy eurocentet is, mert valamilyen döntést nem hoztunk meg időben – mondta első miniszteri nagyinterjújában Vitézy Dávid. A közlekedési és beruházási miniszter kijelentette, felperzselt földet örökölt Lázár Jánostól.
Márciusban még nem nyilvános kormányhatározatot írtak Orbánék a 451 milliárdba kerülő beruházásról, a NER-es oligarcha cége 98 százalékos előleget kapott, röpködtek hozzá a százmilliárdok.
Közel egy évvel a leállítása után.
Június 20-án indul a nyári menetrend.
A cég teljes megújulást ígér.
Bada János az előző közlekedési miniszter, Lázár János gimnáziumi évfolyamtársa volt.
Vámosgyörk és Ludas között csak egy vágányon közlekedhetnek a vonatok, Vámosgyörk és Füzesabony közt pedig a személyvonatok ideiglenesen nem járnak.
Az új rendszer illeszkedik a metró meghosszabbított üzemidejéhez. Ezután a Deák térről indulnak éjszakai buszok Gödöllő, Szentendre és Pécel térségébe.
Mire elég 33 óra a magyar vasúton? 14 megyére, 1400 kilométerre és 15 átszállásra. Bejártam az országot, Soprontól Kötegyánig és Barcstól Szerencsig.
A szakaszt még 2024 decemberében zárta le a MÁV, miután a 2018-ban felújított pályát egy 150 méteres szakaszon alámosta a víz.
Az Elektronikus Mozdonyszolgálati Információ (EMIG) a tavalyi pünkösdi hétvége vasúti káosza után állt le, Vitézy Dávid állítása szerint Lázár János utasítására.