mfb

A Miniszterelnökség bizony jóváhagyja, támogatja és üdvözli az FHB-Takarék-SZHISZ-Posta-MFB szuperötöst

Összesimulásból stratégiai szövetség lett, az állam imádja.

kasnyikm
gazdaság

Németnéhez kerül a Főgáz

Botos Tamás
gazdaság

80 milliót adott a Magyar Fejlesztési Bank a Magyar Természetjáró Szövetségnek

Botos Tamás
politika

Új földgáznagykereskedőt alapít az állam

Magyari Péter
gazdaság

A Magyar Takarék veheti meg a Takarékbank többségi részvénycsomagját

Horváth Bence
gazdaság

Tízmilliós prémiumokat kapnak állami cégvezetők

9-10 havi fizetéssel jutalmazzák az állami cégek vezetőit. Van, akinél ez közel húszmillió forint.

plankog
gazdaság

Mégse vehetünk majd állami Iphone-t

Kerner Zsolt
gazdaság

Nincs az a pénz, amit sajnálnánk gáztárolóra

Megvette az utolsót is az állam, valószínűleg 150 milliárdért. Az eladó Mol biztosan jól járt. Hogy az államnak ez miért kellett ennyire, az nem világos, hiszen e tároló felett eddig is rendelkezett.

Magyari Péter
gazdaság

2013 08 05 reagáló levél Erdélyi Péter úron keresztül 444hunak prémiumcikkre.docx

A Magyar Fejlesztési Banknak úgy látszik nem annyira tetszett az állami cégeknél kifizetett jutalmakról és prémiumokról szóló poszt. Megkérdezték, hogy küldhetnek-e levelet róla. Küldhettek. Ezt küldték.

erdelyip
POLITIKA