200 milliárdról döntött a kormány, ebből 80 milliárd forintot szánnak a kórházakra.
Ez nem tétel. 2018-ban 15 milliárdot költenek a költözködésre.
Mi lenne itt uniós pénz nélkül?!
Nyilvánosság alatt azt kell érteni, hogy a közbeszerzéseket nyilván Orbán-közeli üzletember nyeri meg? ¯\_(ツ)_/¯
Ilyen az, amikor a svájci kutatók eredményeit 24 millióból adaptálják a speciális, magyar viszonyokhoz.
Hogy miből?
Persze csak finoman.
Tamás egy órára hagyta kikötve a biciklijét a Miniszterelnökség előtt, ez elég volt a rendőrségnek arra, hogy szétvágja a biciklis táskáját. „Gyanús csomagra” hivatkozott a rendőr, de eljárást végül nem indított.
Az volt a kérdés, hogy tudott-e az állam arról, hogy eljárás van folyamatban Mengyiék ellen. A Miniszterelnökséget vezető miniszter válaszolt. Valamit.
Magas minőségben.
A kormány szerint rondák, és egyébként se fúj mindig a szél.
A Miniszterelnökséget vezető miniszter szerint Bayer Zsolt eddigi munkásságában sokkal több az elismerésreméltó, mint a hiba.
Legalább 85 milliót dobtak össze állami vállalatok, önkormányzatok és a Miniszterelnökség a tusnádfürdői diáktábor költségeire, de a vége lehet ennél több is.
Mindenki nyugodjon le, a Miniszterelnökség szerint Bayer Zsolt vállalható figura, aki kiérdemelte az elismerést!