Megint riadót fújt a kétharmados hisztigép. Kálomista Gábor közölte, hogy a „Gyurcsány-kommandó” miatt büntetőfeljelentést fognak tenni a rendőrségen.
A gigaprodukció már nyereséges. A rendező hevesen ellenezte a kettős premiert.
Kálomista erről már elfelejtett beszámolni a múlt heti hiszti után.
A mozi korábban öngyilkos merénylők célpontja és hadurak bázisa volt.
Nem pedig saját streamingszolgáltatóján.
A stáb meg akarja előzni az amerikaiakat. Egy színésznőt és egy rendezőt lőnek ki októberben a világűrben.
A létesítményeket védettségi igazolvány felmutatásával lehet látogatni.
Mi jöhet még?
A Time Out magazin szerint az egész világon csak 9 mozi van, ami szebb a Puskinnál.
Októberben kerülhet a mozikba, összesen másfél éves csúszással.
Kubrick elrontotta Stephen King 1977-es Ragyogását. Az író 2013-ban kijött a folytatással, abból is lett film, Szilveszterkor nyomta le az HBO. És jó.
A Covid-19 miatt leállt a több 100 millió dolláros filmek gyártása, és kérdés, hogy Hollywood ezután vállalni fogja-e a kockázatot, ha bármikor jöhet hasonló korlátozás. Ráadásul Ázsiában is kifejlődött egy blockbusteripar.
Nem életszerű szerintük az új szabályozás, ami két szék kihagyással ültetne szét minden mozinézőt.
Aki nem tartja be, 15 ezer forintos helyszíni bírságot kaphat.