Megzavarta a kottát lapozgató Burány Sándort, aki véletlenül átlapozta, hogy akkor éppen nemmel kéne szavazniuk. A következő oldalon egy támogatott javaslat volt.
Tombol a debilség.
Munkában az Orbán-kormány kőkemény ellenzéke.
Molnár Gyula azt is javasolta, hogy a Legfőbb Ügyészségen belül jöjjön létre a politikusok ügyeit vizsgáló kiemelt részleg.
Tóth Bertalan MSZP-s frakcióvezető tanúként idéztette bíróság elé a MET-biznisz összes kulcsszereplőjét. Felvonultak, és nem emlékeztek.
Gyilkolták egymást a képviselők. Kósa Lajosnak majd lerepült a feje, miután Vona kiosztotta Orbánt. A miniszterelnök igyekezte elviccelni a vitát, majd nekiesett a Jobbik elnökének. Videó a legjobb pillanatokról.
Erről beszélt a PM társelnöke, Szabó Tímea. Közben a DK és az MSZP is közeledhet egymáshoz.
MSZP: Orbán másik filmet nézett. Jobbik: Orbán mondjon le.
Az MSZP szerint a kormány semmire nem kapott felhatalmazást az érvénytelen népszavazáson. Ha így tesz, akkor alkotmányellenesen cselekszik. Holnaptól vissza kell térni a normalitás világába, és dolgozni a Fidesz leváltásán.
Orbán legszűkebb környezetéből tudja, hogy jövő év elején előre hozott választások lehetnek.
Móricz Eszter azóta bocsánatot kért és nem megy el szavazni.
Az ügyészség visszadobta azt a feljelentést, ami alapján nyomozhatna, hogyan szerzett olcsón nagy befolyást a Magyar Postában Spéder Zoltán. Csillapodik a bankárra nehezedő kormányzati nyomás.
Kőkemény!