Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Most a kedves nézők is csak hallgathatnak. A „Hülye vagy kretén?” visszatér. Ramen a Rákóczi téren. Megakvíz: alma vagy marihuána? Napilapmentes ország. Favela a Boráros téren, crackpipák és hajléktalanok a luxuslakások alatt. Amerika nagyobbat bukott Iránban, mint Rottenbiller. Egyél sünt!
Annyira, hogy 2022-ben az állam 3,5 milliárd forintot fizetett érte.
Amikből mára már szinte csak kormánypárti maradt.
A német nagykövetség és a chilei zsidó közösség is tiltakozott miatta.
„Kedves Orbán Viktor, a törvényeknek sosem lenne szabad megkülönböztetniük a szerelmet a szerelemtől” - üzeni a szerkesztőség. A De Standaardba is akart venni a homofób törvényt magyarázó hirdetést a magyar kormány, de nem mentek bele.
A kiadóknak kell valahogy megoldaniuk, hogy a lapok eljussanak az előfizetőkhöz.
Áldott, békés karácsonyt, Magyarország!
A lap azt írja, hogy piaci információk szerint a teljes hazai médialogisztika kormányközeli kézbe kerül.
Egy tollat kérek, Kati!!4
A Nemzeti Sport pedig zsugorodik.
Megjelent a legjobb ár/érték arányú magyar újság: ha véletlenül mégsem csökken tovább a rezsi, legalább lesz mivel takarózni.
A lap szerint a következő célpont a Russmedia.
- teszi fel a kérdést Rogán Antal a ma induló, a Napi Gazdaság einstandjával keletkezett konzervatív napilap címlapján. Szeretnénk?
10 év után hirtelen megszűnt az ország harmadik legnagyobb példányszámú bulvár napilapja. Oda egy újabb legenda.