nea

117 milliárd forint került átláthatatlan módon a civil szektorhoz a Nemzeti Együttműködési Alapon keresztül

Az alap 14 éves története során a legnagyobb összegeket Fidesz-közeli szervezetek kapták.

Kaufmann Balázs
belföld 2026. június 11. 14:07

A Fidesz barátai kapják a civil pénzeket

A Nemzeti Együttműködési Alapból ömlik a közpénz a Fidesz- és kormányközeli civil szervezetekhez A pénzosztásért a CÖF-ös, Békemenet-szervető Csizmadia László felel.

444.hu
POLITIKA 2014. november 18. 13:35
GYIK Hibát jelentek Impresszum Javítások kezelése Jogi dokumentumok Médiaajánlat RSS Sütibeállítások
© 2026 Magyar Jeti Zrt.

Vége