Áder János és Herczegh Anita is részt vett a megemlékezésen.
A Nemzeti Színház igazgatója egy nyílt levelében azt állítja, ő művészként, színházigazgatóként, a MITEM vezetőjeként a világnézetileg egyet nem értők közeledésében, párbeszédében bízik, azon dolgozik.
Maradt egy kis kultúra is: vannak az oldalon koreai drámákról szóló cikkek is.
Kint is az ment, ami bent. Abból az előadásból adtak elő áthallásos részeket, amit éppen a Nemzetiben Rátóti Zoltán adott elő. Ő az egyike az új, minisztérium által kinevezett kuratóriumi tagoknak.
Az SZFE élére kinevezett Nemzeti Színház-igazgató azt mondta, nagyon sok embertől, köztük a keresztény értelmiségiek körétől kapott bátorítást abban, hogy ezt most végig kell csinálnia.
A színésznő szerint a fő baj az, hogy a színészek nem beszélgetnek.
A Nemzet Művésze közvetlenül azután hozta meg döntését, hogy igazgatóját, Vidnyánszky Attilát kinevezték a Színművészeti kuratóriumának élére.
Kultúrpolitikai 22-es csapdája.
Nehéz lesz dönteni.
Lengyel, ősmagyar két jó barát.
Nem vizsgálták az online versenyre jelentkező versmondók előéletét, de amint cikkünkből megtudták, ki van még versenyben, gyorsan léptek.
Szabadúszóként folytatja.
Megfagyott a levegő!