A június végi hongkongi vb-n indulhatnak először így, de előtte, a franciaországi Eb-n még semleges zászló alatt versenyeznek.
A sporttévés a 4iG egyik leányvállalatának is tartozik, ők is jogi úton szereznék meg a pénzüket.
Ugyanakkor a felnőtt kontinensviadalokon indulhatnak, mivel azokat a Nemzetközi Vívószövetség rendezi.