Időközben kiderült, hogy baromi értékes.
Mert annyira mérgesek a Trumppal kapcsolatos vizsgálatok miatt.
Ebből a 18. legnagyobb gazdaságot a Bécs-Budapest megarégió teszi ki.
A lelkesedés vélhetően hamar lanyhulni fog.
Bejött a svédektől importált Vision Zero-elv, évről évre javul a közlekedésbiztonság a városban.
Kék fényben úszott minden, sajnos csak egy erőmű transzformátorának felrobbanása miatt.
Óriási többséggel. Magyarország és az Egyesült Államok nemmel szavazott.
Októberben már volt egy hasonló telefon.
„Ha ez nem egy támadás egy amerikai intézmény ellen, ha nem támadás a felsőoktatás szabadsága ellen, akkor nem tudom, mi az.” A CEU rektora megdöbbent az amerikai nagykövet 180 fokos fordulatán is.
Késnek a járatok, kevesebb az utas, emelik az árakat, még kevesebb az utas.
Hamburgban, New Yorkban, Rómában és Párizsban nyílt képviselet, mindjárt nyílik a Bunenos Aires-i is.
Védői szerint a New York-i ügyészség csak bűnbakot keres magának, hogy elterelje a figyelmet a drog elleni vesztes háborúról.
Azt mondják, nem lett volna szabad feltűnnie.
Mármint az a csoda, hogy ott van, ugyanis Ázsiában őshonos, és senki sem tudja, hogyan került New Yorkba.
Azért így is volt vele meló bőven.