De sosem találnád ki, melyikkel, mert valószínűleg a büdös életben nem hallottál róla.
Az ügyvéd bűnszervezetet épített ki, és szabotálta az eljárásokat, a nyomozókat, ügyészeket feljelentgette, kamu korrupció és elfogultság miatt reklamált, hogy összezavarja a hatóságokat.
Bemutatták a Nyíregyházi Állatpark két kis szibériai tigrisét, Katját és Vladimot.
Az Orbánt vendégül látó Bocskai Péter ellen már elkészült a vádirat.
Félmilliárddal aláígértek a mostanság futó Duna Aszfaltnak. Csak csurran-cseppen valami Lajosnak.
Bezárva is boldogok ezek az állatok ma.
Úgy próbált trükközni a Nyíregyháza a licencért, hogy ahhoz képest egy itt a piros, hol a pirosozó is egy lángelme. Mi mehetett a többi klubnál?
A Nyíregyháza Városi Csatornamű Építő Vízgazdálkodási Társulat elnöke saját hatáskörében eljárva fektetett Quaestor és Hungária értékpapírokba.
Egyelőre nem lehetett kihallgatni, a rendőrök a pszichiátrián őrzik.
A két helyi férfit azonnal elfogták, az eszközeik a kocsi körül hevertek.
Brüsszelben küzd tovább a magyar állam ellen a CFCF (Esélyt a Hátrányos Helyzetű Gyerekeknek Alapítvány), miután szerdán a Kúria teljes egészében elutasította a keresetet, amely annak kimondását kérte, hogy jogellenesen szegregálták a gyerekeket a nyíregyházi Huszár-telep általános iskolájában.