Egyre több olyan nyugati muszlim csatlakozik a terrorszervezethez, akikre nyugaton kényelmes és gazdag élet várt volna.
Ezek nem beszélnek egymással, vagy most merre az arra?
Sokkal kevesebb a gyilkosság, a rablás és az autólopás a nyugati világban. De miért? Mert olcsóbb a tévé, vagy mert jobb a levegő? Vagy mert több az abortusz?