A hatályos jogszabály szerint úgy kell beépíteni a QR-kóddal követhető akkumulátorokat, hogy a fogyasztóknak bárhol beszerezhető (vagy ingyen adott különleges) szerszámokra legyen szükségük a kiszedésükhöz.
Minden gyerek eszközére telepíteni kell majd egy alkalmazást, ami ezt ellenőrzi.
„Bár a mobiltelefonok összefonódtak az életünkkel, nem valók az osztályterembe” – mondta Robbert Dijkgraaf oktatási miniszter.
Áprilisig kell lecserélniük valami kevésbé amerikaira.
Bárokban, szórakozóhelyeken csapnak le áldozataikra a trükkös tolvajok, akik főleg az iPhone-ok biztonsági gyengeségeire utaznak. A jelenségre az USA-ban figyeltek fel, de kevés az esély, hogy ott megálljon a terjedése. Az érintetteket sok ezer dolláros kár is sújthatja.
Megállás nélkül görgeted a rossz híreket? Ne aggódj, hibáztasd az evolúciót. Szerencsére vannak egészségesebb módjai annak, hogy képben legyél a dolgokkal.
Nem kell már születésnapokra és különleges pillanatokra emlékezni, vagy térképeket memorizálni, hiszen mindent elérhetünk egy kattintással a telefonunkról. Pedig nem ártana néha jobban megtornáztatni az agyunkat.
De előtte elkéri a gyerek spórolt zsebpénzét, mert már megint(!) nem kapott fizetést.
Az Apple maga kérte fel a beszállítóit arra, hogy állítsanak fel MacBook-tesztgyártósort Vietnamban.
Lassan tényleg nem lehet már hogy figyelmet kisajtolni a felhasználókból, a következő front a lezárt telefonunk képernyője lehet.
Infláció, gazdasági szorongások, háború és sok más tényező miatt is csökken a kiszállított telefonok száma.
A nemzetbiztonsági bizottság igazából az őszi parlamenti ülésszak elején tud újra akcióba lendülni, de addig is tényfeltárnak, bár az eredményeiket nem oszthatják meg a nyilvánossággal.
Nem tudták tartani a lépést a többi okostelefonnal.
Egyre több az élő Facebook-közvetítés miatti baleset.
A telefonok és az emailek miatt már olyankor is a munkákkal foglalkozunk, amikor még egyáltalán nem kéne. És ez nem egészséges.