osztalék

Simicska tavaly 29,3 milliárd forint osztalékot vett ki cégeiből

12 milliárddal többet, mint egy évvel korábban.

Király András
gazdaság

Tiborcz István eladott cége 470 milliós osztalékot fizetett ki a tavalyi évre

Ebből már bőven saját lábra lehet állni.

Botos Tamás
politika

Mészáros Lőrinc 1 800 000 000 forintos osztalékot vett ki a Mészáros és Mészáros Kft.-ből

A felcsúti polgármester napról napra sikeresebb. Abban, hogy eljutott idáig, bizonyára szerepet játszik a Jóisten, a szerencse és Orbán Viktor személye.

Herczeg Márk
gazdaság

50 milliárd az osztalék a Molnál

Herczeg Márk
gazdaság

Hallott már valaki a Kimag Investmentről?

A cégnek 2012-ben 0 forint bevétele volt, 2013-ban mégis egymilliárd (!) dollár (!!) osztalékot utalt. Jersey-re, mert a magyar cégek általában offshore-cégeknek fizetnek osztalékot.

Király András
gazdaság

Nem fizet osztalékot az FHB a tavalyi 114 milliós eredményéből

Király András
gazdaság

Orbán leakadt, hogy pénzt talicskáznának ki az Elműből

Az áramszolgáltató előbbre hozta kőzgyűlését, hogy hamarabb kifizethessék az osztalékokat. A miniszterelnök berágott.

Botos Tamás
gazdaság

800 milliós osztalékot fizetett ki magának Felcsút polgármestere

Kerner Zsolt
gazdaság

120 forintot fizet az OTP

Király András
gazdaság