Két család. Két ház. Két stadion.
Rossz a talaj, furcsa a labda. Kifakadt a Videoton edzője.
A nyári U19-es EB óta nem játszhatott a Pancho Arénában az utánpótlás-válogatott. Hogy miért? A feltett kérdésekre minden idők legjobb válaszait adta az akadémia a mifocink.com-nak!
A házirend konkrétan megtiltja. Valószínűleg ez az ország egyetlen helye, ahol nyílt politikai cenzúra van.
Elmentünk Felcsútra, hogy megnézzünk mindent, ami nem a stadion. A helyiekkel beszélgettünk.
Egy budapesti egyetemista nehezményezte, hogy "odébb tolták", mert ez őt dühítette, sőt, még az önebcsülését is csorbította.
Hétfőn végre átadták Észak-Koreában a Pancho Arenát. Soha nem találnák ki, kit ülhetett Orbán Viktor jobbjára. Soha.