Csallóközi kretének, borsodi ecetes fröccs, féregirtóval rákgyógyító ketyós fitneszguru. Bede Márton megeszik egy dél-olasz lovat. Az indokolatlan Fenyő Miki-szobor. Mikor indulhat az Éva Vermut focivébén? Navracsics lopott pénzt kunyerál, az ebilhalsaga folytatódik.
Az Európai Unió humanitárius segítségnyújtásért felelős biztosa Karácsony Gergely mellett több kormánytaggal is tárgyalt magyarországi tartózkodása során.
Irán szövetségi kapitánya, Amir Ghalenoei azt mondta, hogy nem kíván olyan „dolgokról beszélni, amelyek nem léteznek”.
A sok tízezres rendezvény nagy kockázatot jelentene.
A férfi a rendőrségen beismerte tettét.
Amúgy a tiszaújvárosi triatlonfesztiválon is, csak arról nem írnak annyit a médiákokban!
A főváros szándékos rongálásra gyanakszik.
Szerintük egy demokratikus jogállamban nincs helyük a tavalyi vegzáló rendelkezéseknek.
Bemutatkozott a parlamenti bizottságnak Mecser Tamás, akit csak Novák Előd nem támogatott, aki a mostani egyenruhában is szívesen menetelne a Bűnvadászokkal. Az egykori borsodi rendőrkapitány a bürokrácia csökkentéséről, decentralizálásról, fiatalításról és a vidék problémáiról beszélt.
Tordai-Lejkó Gábor, aki korábban a Pride-ot betiltó és a melegek ellen uszító párt EP-listáján szerepelt, a héten házasodott össze bajor párjával.
Karácsony Gergely ügyéhez hasonlóan azért, mert a Pride betiltásának alapjául szolgáló törvény uniós jogba ütközik.
Az ügyészség szerint mivel a Pride betiltásának alapjául szolgáló rendelkezés uniós jogba ütközik, a rendezvény megszervezése már nem számít bűncselekménynek.
A rendőrfőkapitány bejelentette, hogy tudomásul vették a vonulást.
A szervezők a gyűlést bejelentették a rendőrségen, és a tavalyi, nagy sikerű rendezvény után bíznak a hatóságok együttműködésében.
Az esemény idei mottója: „A szabadság nem tiltható be!”