Mi az, ami Amerikában majdnem minden rabnak van, és a gyártó még 15 év után is sok pénz csinál belőle? A Sony börtönipodja.
Talán azért, mert a Szlovákiában igen népszerű magyarországi adó, a Kék Duna frekvenciáját a Magyar Katolikus Rádiónak adták.
A háromszoros magyar ralibajnok, Benik Balázs és Rácz Felix üzletember szeptemberre tervezte az indulást.