Újabb régiókban kapcsolódik hálózatba a Rádió 1.
Titokzatos, fideszes kötődésű cégek léptek elő a semmiből, és elkezdték kifúrni az évtizedes múltú helyi rádiókat a frekvenciáikból. Ezek a cégek a Rádió 1 lárvái lesznek a helyi piacon.
Áttérnek a digitálisra. Aprópénzt spórolnak vele, cserébe kétmillió autós cserélheti le a rádióját.
Elvileg ők is kapnak a miénkből. Indul a visegrádi országok közös rádiója.
Az állami rádióadók mellett 60 regionális csatorna is ügyfele lesz az Atmedia új leányának.
Nem fogadták el a korábbi Simicska-rádió szerződéshosszabbítási kérelmét.
Pedig néhány politikus szerint ki kellene állni a nemzeti értékek mellett, mikor külső és belső erők elvitatják azokat.
Még nem tudni, hogy itt is lesz-e a nagy sikerű orosz, német, angol és kínai hírösszefoglaló.
A helyét jövő hétfőtől átveszi a Sláger FM.
Ez volt a héten, ez van, ez lesz. Élőben a 444 stúdiójából.
Még a múlthéten telefonált be egy fiatalember a komlói kapitányságra, hogy bomba van a rádiójában.
Az MTVA szerint ők azt nem tehetik meg, hogy olvasnak valamit az orosz sajtóban, aztán azt nem hiszik el. Emiatt kellett leterroristázni tegnap az ukrán tüntetőket.