Bár a múlt vasárnapi ötezer őrizetbe vett demonstráló után a tegnapi 1400 szinte már nem is tűnik soknak.
Egyikük amerikai zászlóval üt a földre került rendőrre.
Kolléganőjét, aki lelőtte a támadót, már hazaengedték a kórházból.
A támadót lelövő járőrnőt is sokkos állapotban vitték kórházba.
A támadót a helyszínen lelőtték.
Azzal fenyegette, ha nem fizet, megbilincseli és börtönbe viteti.
A 33 éves rendőr sörétes vadászfegyverrel találta el a tőle 39 méterre lévő, láthatósági mellényt és élénk színű sapkát viselő fiatalt.
A kakas a lábára erősített pengével sebesítette meg.
Van, aki nem tanul a hibáiból.
Taktikusan külföldi kamionokat és buszokat igazoltattak.
Az unokázós csalók azt hazudták az időseknek, hogy egy rokonuk súlyos balesetet okozott, ezért óvadékot kell fizetniük.
Maffiamódszerekkel szerezték meg maguknak az extrát. A legsúlyosabb bűncselekményeket a járvány miatti lezárás idején követték el.
A rendőrnek egy weboldalon adományokat is gyűjtöttek, hogy elhagyassa a börtönt.
A kék Suzuki vezetőjét ketten teperték le végül.
A rendőrök rálőttek az állatra, ami megsebesült és elmenekült.