A házelnök vagy az Indexet, vagy az Országgyűlési Őrséget oltotta le. Mindenesetre Orbánhoz hasonlóan nem volt hajlandó a legnagyobb magyar lap kérdésre válaszolni.
Az eddig ismert bevásárlásokon túl még 800 ezer eurót toltak be az SDS nevű pártot éltető lapokba és reklámcégbe, idén áprilisban. Felmerült a tiltott kampányfinanszírozás vádja is.
A megszokott terjedelemben, húszezer példányban fogják kinyomtatni és ingyenesen fogják terjeszteni.
Több mint egymillió cikk elemzésével kutatók kimutatták, hogy a Kreml üzeneteit kközvetítik kormány sajtójában. A leginkább orosz típusú oldal egyértelműen G. Fodor Gábor lapja.
A legnagyobb lapkiadó tulajdonosa összeveszett az elnökkel. A kiadó 150 pert indított politikusok és hivatalnokok ellen.
1705-től 2017-ig, négy sokatmondó címlappal!
Az elnök szerint hiába próbálják megállítani a lapok, magukat járatják csak le.
Úgy tűnik, hogy a magyar állam kommunikációját a Kremlben tervezték. A Nyugat az internet cenzúrája felé fordul.
De tévéből csak egy van neki.
2012-ben meg még ő maga is névtelen forrásokra hivatkozva írta a baromságait a Twitterre.
Az amerikai elnök nemrég a nép ellenségének nevezte az őt támadó újságírókat.
Azzal, hogy kussol, sunnyog, bujkál, és még hazudni is lusta, a politikus nem a sajtó elől menekül, hanem a saját választói elől.
Kivéve az orosz lapokat, azoknál alig találni elmarasztaló cikkeket.
Clare Hollingworth túlélt egy jeruzsálemi merényletet, és ő volt az első nyugati tudósító a kommunista Kínában.
Aranyeső! Díjzuhatag a szerkesztőségi karácsonyon! Kollégáink többek között behúzták az év szerkesztőségi kommentje-, az év árokbetemetője-, az év levelezése-, az év beköszönése-díjakat. Le a kalappal!